Pages Navigation Menu
Categories Navigation Menu

Kadrioru Tenniseklubi lahtised meistrivõistlused 2022

 

Mänguformaat:Nais- ja meesüksikmäng, nais- ja meespaarismäng, segapaarismäng
Toimumisaeg:14.07.-04.09.2022
Peakohtunik:Karin Küttis, tel: +372 5064164‬
Registreerimine:kuni 10.07.2022 kell 20.00
Tabelid ja ajakava: mänguajad lepitakse vastaste vahel jooksvalt kokku, igaks mänguvooruks on u. nädal
info saadetakse osalejatele e-mailiga ja pannakse üles sellele lehele 13.07.2022
Formaat: üksikmäng: kolmest parem setid, otsustav sett tie-break 10-ni
paarismäng: otsustava punktiga
Väljak: Kadrioru saviliivaväljakud
Osavõtutasu ühes võistlusklassis:üksikmäng: Kadrioru TK liikmele 35€, mitteliikmele 40€
paarismäng: Kadrioru TK liikmele 20€, mitteliikmele 25€
Pallid:Wilson US Open 8€/purk

Meesüksikmäng 1. tugevusgrupp (viimati muudetud 31.08. kl 10.30)

Meesüksikmäng 1. tugevusgrupp kohad 5-16 (viimati muudetud 19.09. kl 19.30)

Meesüksikmäng 1. tugevusgrupp kohad 17-32 (viimati muudetud 06.09. kl 08.30)

Meesüksikmäng 2. tugevusgrupp (viimati muudetud 05.09. kl 10.30)

Meesüksikmäng 2. tugevusgrupp kohad 9-16 (viimati muudetud 28.08. kl 12.45)

Naisüksikmäng 1. tugevusgrupp (viimati muudetud 11.09. kl 11.30)

Naisüksikmäng 2. tugevusgrupp (viimati muudetud 05.09. kl 10.30)

Naisüksikmäng 2. tugevusgrupp kohad 9-16 (viimati muudetud 03.09. kl 08.30)

Meespaarismäng 1. tugevusgrupp (viimati muudetud 19.09. kl 19.30)

Meespaarismäng 1. tugevusgrupp kohad 9-16 (viimati muudetud 12.09. kl 08.30)

Naispaarismäng 1. tugevusgrupp (viimati muudetud 14.09. kl 08.30)

Naispaarismäng 1. tugevusgrupp kohad 9-16 (viimati muudetud 31.08. kl 08.00)

Naispaarismäng 2. tugevusgrupp (viimati muudetud 03.09. kl 08.30)

Segapaarismäng 1. tugevusgrupp (viimati muudetud 13.09. kl 08.30)

Segapaarismäng 1. tugevusgrupp kohad 9-16 (viimati muudetud 12.09. kl 08.30)

Segapaarismäng 2. tugevusgrupp (viimati muudetud 06.09. kl 08.30)

 

Osalevad:

EesnimiPerekonnanimiVõistlusklassPaarismängu partner:Paarismängu partner segapaarismäng:
SilverKalmusmeesüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)  
Ken EdvardPikkorainenmeesüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga), meespaarismäng 2. tugevusgrupp (4. liiga), segapaarismäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)Sten OtsmaaKertu Kirsipuu
KerlyRandlanenaisüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad), naispaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)Ülli Ennuste 
LauraSchmidtnaispaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)Marge Rootalu 
ÜlliEnnustenaisüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad), naispaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)Kerly Randlane 
MargusPuuseppmeesüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad), meespaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)Viktor Koplus 
Glen-KalevLaigomeesüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad), meespaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)Heiki Kanne 
KristinaLiiknaisüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)  
MargeRootalunaispaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)Laura Schmidt 
StellaKarilaidnaisüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)  
MerilySaarnaisüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad), naispaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad), segapaarismäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)Ingrid KoortTormis Saar
IngridKoortsegapaarismäng 2. tugevusgrupp (4. liiga) Kaido Koort
TormisSaarsegapaarismäng 2. tugevusgrupp (4. liiga) Merily Saar
EppVesselnaispaarismäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)Stella Karilaid 
StellaKarilaidnaispaarismäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)Epp Vessel 
GretaLüistenaisüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)  
TriinSigusnaisüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)  
LiisaÕunmaanaisüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)  
MariSaarnaisüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)  
MarkUskameesüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga), segapaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad) Dariia
SiretPollinaisüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)  
SiretPollinaispaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)Kadi Sepp 
JanarKalmusmeesüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)  
ErkiTammenurmsegapaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad) Triin Piik
HelenTällinaispaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)Inga-Kai Polonski 
ValerijDedkovmeesüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)  
MartinKohvsegapaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad) Anastasia Astrelina
HeikiKannemeesüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)  
KristjanLainjärvmeesüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad), meespaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)Erki Tammenurm 
MadisEichlermeesüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad), meespaarismäng 2. tugevusgrupp (4. liiga), segapaarismäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)Toomas TatrikMerli Eichler
RoyPuuströmmeesüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad), meespaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)Rain Sinimaa 
KerstiPungnaispaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)Maret Suitslepp 
MaretSuitsleppnaispaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)Kersti Pung 
SiimMansbergmeesüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad), meespaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad), segapaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)Silver KalmusEvely Kink
LiisPollinaisüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga), naispaarismäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)Kristina Liik 
MarkoHarjakmeespaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)Madis Väin 
TaaviRuusmeesüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)  
ErkoLiivanurmmeesüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)  
ViktorKoplusmeesüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad), meespaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)Margus Puusepp 
KristiZiugovnaisüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad), naispaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)Olga Elbre 
ANTONSabalinmeesüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)  
OlgaElbrenaispaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad), segapaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)Kristi ZiugovMärt Elbre
EvelyKinksegapaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad) Siim Mansberg
StiinaLiivrandnaisüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)  
sergeikunmanmeesüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)  
toomastatrikmeesüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga), meespaarismäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)Madis Eichler 
AlariPurjumeesüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)  
HelenIlumetssegapaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad) Sven Vismann
SilleHermannnaisüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)  
StenOtsmaameesüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga), meespaarismäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)Ken Pikkorainen 
IndrekSildammeesüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)  
IndrekSildamsegapaarismäng 2. tugevusgrupp (4. liiga) Marian Gilden
MikkTarasmeesüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)  
KristjanAbakanovmeesüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad), meespaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)Kristjan Pajumets 
KertuKirsipuunaisüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga), segapaarismäng 2. tugevusgrupp (4. liiga) Ken Edvard Pikkorainen
MattiasWallandermeesüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)  
KristjanPajumetsmeespaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)Kristjan Abakanov 
TarmoRahkamameesüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)  
MariTruumeesnaisüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)  
ToomasTatrikmeesüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga), meespaarismäng 2. tugevusgrupp (4. liiga), segapaarismäng 2. tugevusgrupp (4. liiga) Ülle-Piret Toom
VIKTORIATITOVAsegapaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad) PEETER SOOTS
ErkiTuikmeesüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)  
EneliMoloknaisüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)  
Ülle-PiretToomsegapaarismäng 2. tugevusgrupp (4. liiga) Toomas Tatrik
AndresAarelaidmeesüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad), meespaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad), segapaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)Rein MikkUljana Masing
erkivahtmeesüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)  
KarolaSisasknaispaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)Liisa Johanna Luts 
CarlKrassmeesüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)  
ReetSeppnaispaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad), segapaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)Katalin MaasikmetsRoman Muljar
KirstiPriivitsnaisüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)  
HeikkoLettmeesüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)  
JaneTaabersegapaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad) Raido Roben
konstantinkaratsarovmeesüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)  
TimurAndreitsenkovsegapaarismäng 2. tugevusgrupp (4. liiga) Anastassia Savtšenko
ArthurKivimeesüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)  
EstherLinasknaisüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)  
EstherLinasknaispaarismäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)Kirsi Ansper 
KarolaSisasknaisüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)  
ArdiFreibergmeespaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)Martin Kivirähk 
MarkoPählapuumeesüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)  
LiidiaIvanovasegapaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad) Elmer Maas
SimoTreimeesüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)  
LiidiaIvanovanaispaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)Ulle 
LiinaTamelanaispaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)Jana Trakmann 
MoonikaKuusknaispaarismäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)Liisu Lass 
JanaTrakmannnaispaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)Liina Tamela 
MärtElbremeesüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad), segapaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad) Olga Elbre
MirjamFreynaispaarismäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)Kristi Liiv 
MartinKarromeesüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad), meespaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad), segapaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)Erko ToometAnastassia Solovieva
EvePaasnaispaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)Aet Kull 
AetKullnaispaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)Eve Paas 
KarinKüttissegapaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad) Hendrek Kelder
EvePaassegapaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad) Heiki Kanne
JekaterinaMinkovanaisüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)  
MarkusSeppammeesüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)  
KrislinOidermaasegapaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad) Risto Bernstein
TarmoRahkamasegapaarismäng 2. tugevusgrupp (4. liiga) Maarja Vaikla
KristiLiivnaispaarismäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)Mirjam Frey 
KrislinOidermaanaispaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)Marje Tammo 
JaneTaabersegapaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad) Raido Roben
EesnimiPerekonnanimiVõistlusklassPaarismängu partner:Paarismängu partner segapaarismäng: